Kağıt baskı

 • Kağıt baskı ile üretim detayları

  kağıt baskı - metraj transfer kağıt baskı örneği

  Kağıt baskıda metraj kağıt baskı eni 160 cm olup zengin renk ve desen çeşitli kağıt baskı kolleksiyonumuz showroomumuzda mevcuttur. Kağıt baskı icin desenler stoğumuzda her zaman mevcut olmakla beraber moda ve trendlere bağlı olarak her yıl kolleksiyonumuza yeni desenler ilave edilmektedir. Kağıt baskıda kullanılan desenler yurtdısında yaptırılmaktadır.

  Kağıt baskının uygulunması açısından kumaşlarınızın polyster veya polyester oranı yüksek ( harmandan karışık iplikler ile örülmüş veya dokunmuş ) olması gerekmektedir. Kağıt baskı ile yapılan üretim esnasında su kullanılmadığı icin işlem ekolojiktir, kumaşa uygulanması aşamasında çevreye zarar verilmez , doğacıdır. Kağıt baskı ile üretimde, iç ve dış giyimde stok tutmanıza gerek yoktur. İhtiyac duyulan miktarda stoklardan seçeceğiniz kağıtlar ile istenilen miktarlarda üretim kısa zaman aralıklarında yapılabilir.

  Kağıt baskı, süblime baskı, transfer baskı gibi değişik anlatımlar piyasada aynı işlem için kullanılmaktadır. Pano süblime baskı ile karıştırılmaması icin metraj süblime baskı veya kağıt baskı olarak da adlandırılır.

  Dijital baski yöntemi ile metraj ve parça süblime baskı kağıları hazırlanabilir ve aynı ısı ve pressleme yöntemi ile kullanılabilir. Ancak hazır kağıtlarla yapilan kağıt baskılar daha ucuz ve seridir.